Registracija
+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910
Pokazuje rezultate 91 do 93 od 93
    armin_svirac avatar
    registrovani korisnik

Status
    Clan od:
    19.10.2012
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    2
    Thanks (Zahvalili se)
    3
    Downloads
    173
    Uploads
    1
    Baterija je bila u pitanju kod stariji modela pa3x odnosno prvih koji su izlazili,
    ja sam prosle godine uzeo pa3x i na kartonu je bila naljepnica da je baterija zamjenjena odnosno da je tvornica vec stavila nove baterije.

Sto se tice pa3x jos mi nikad nije zamrznuo ili nesto slicno i ako vecinom koristim semplove nista ne krci.
    Jedina mana ako mozemo reci mana je tipka, ali nakon par dana se i to navikne.
    Sprava je profesionalna i izdrzljiva to je sto ja mogu zakljuciti...

registrovani korisnik

Status
    Clan od:
    09.09.2013
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    1
    Thanks (Zahvalili se)
    1
    Downloads
    59
    Uploads
    0
    [QUOTE=zoric;6561]Jeste u pravu si za taj materijal....I meni su se stvorile mrlje na mestu gde nosim klavijaturu.....I meni to smeta.....ali nevidim bas razlog za toliko veliko ogorcenje za Pa3x.....

Ogorcen sam jer sam platio mnogo a dobio malo! Fabrika je skoro ista kao pa800 i pa2x, za te pare morali su da naprave revoluciju! Upravo sam zato kivan na pa3x, toliko para a nista novo...
    Meni licno ne znaci nista da mi pise na zadnjoj ploci pa3x, ako me ne zadovoljava onoliko koliko kosta (a debelo kosta)... Znam par ljudi koji su pisali KORG-u i zalili se na izradu materjala i te mrlje koje se ne brisu, ali dzabe kad su pare vec date..... Iance baterija je ziva glupost koja nema nikakvu svrhu osim da cuva semplove jedan period i samim tim brze ucitava sistem... kod ovlascenog servisera je zamena besplatna, ali opet kazem nije nista bitno i ne treba se bojati toga jer nema neku posebnu namenu...

korisnik u prolazu

Status
    Clan od:
    24.09.2014
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    4
    Thanks (Zahvalili se)
    6
    Downloads
    211
    Uploads
    3
    cuo sam instrument uzivo, nazalost nisam imao jos priliku da ga probam.. zvuk veoma dobar i puno cisci nego na bilo kojem aranzeru sto je korg dosada izbacio.. ali opet malo se moze reci o samoj masini, kad sam po sluhu skuzio da momak ima ucitan neki poznatiji set, mozda Zile Akustik, a to po meni nije realna slika instrumenta, ako on pusti ritam u kojem su semplirani bubanj, bas gitara i ritam gitara.. koji je onda smisao kupovati to..? nisam cuo kako zvuci fabricki podesen

Slične teme

1. Novi O.S Korg pa3x 1.50
    Od kavadar u Forumu Korg
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.09.2012, 19:17
  2. Instalacija HD u PA3x 61
    Od Keyboards u Forumu Korg
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.06.2012, 15:38
  3. Korg Pa3x-76k Musikant
    Od Dovijarski025 u Forumu Prodajem
    Odgovora: 0