Registracija
+ Odgovori na temu
Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4
    korisnik u prolazu

Status
    Clan od:
    06.06.2013
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    1
    Thanks (Zahvalili se)
    4
    Downloads
    154
    Uploads
    1

Pitanje vezano za snagas???hitno

Zdravo ljudi,imam snagas marke Apex Audio 900H...! Zna li neko koja je rms ovog snagasa,i koliko maksimalno mogu povezati zvucnika na njemu,paralelno....da li moze 3 kutija po jednom izlazu,to bi valjda trebalo da bude na 2oma? Gledao sam specifikacije na netu al...da li je neko imao takav snags,i da li su te brojke tacne....tamo pise da je 1600w na 2 ohma!?

I da ne otvaram temu drugu...da se nadovezem samo...! Imam i Behringera "kocku" pmh 2000...! Kako da povezem snagas na ovom mikseru,ali da povezem 4 kutija na misketi,i onda signal iz miksete u snagas,i jos 4 zvucnika....-recimo da hocu da povezem 8 kutija! Kako se povezuje snagas sa miksetom u tom slucaju-jel ide u out,ili in na misketi? Main out left/right...jel tu treba da prikljucim snagas? Bolje da pitam,da ne pregori nesto...!

registrovani korisnik

Status
    Clan od:
    03.04.2017
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    0
    Thanks (Zahvalili se)
    0
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Citiraj Originalno napisano od Milos019 Vidi poruku
    Zdravo ljudi,imam snagas marke Apex Audio 900H...! Zna li neko koja je rms ovog snagasa,i koliko maksimalno mogu povezati zvucnika na njemu,paralelno....da li moze 3 kutija po jednom izlazu,to bi valjda trebalo da bude na 2oma? Gledao sam specifikacije na netu al...da li je neko imao takav snags,i da li su te brojke tacne....tamo pise da je 1600w na 2 ohma!?

I da ne otvaram temu drugu...da se nadovezem samo...! Imam i Behringera "kocku" pmh 2000...! Kako da povezem snagas na ovom mikseru,ali da povezem 4 kutija na misketi,i onda signal iz miksete u snagas,i jos 4 zvucnika....-recimo da hocu da povezem 8 kutija! Kako se povezuje snagas sa miksetom u tom slucaju-jel ide u out,ili in na misketi? Main out left/right...jel tu treba da prikljucim snagas? Bolje da pitam,da ne pregori nesto...!
    Pojacalo ,nebi smjelo 3 kutije po jednom izlazu,maximum da idu 2(bar ja tako radim) Pojacalo vezes preko nekog suvog izlaza sa mixete

registrovani korisnik

Status
    Clan od:
    27.10.2015
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    0
    Thanks (Zahvalili se)
    0
    Downloads
    121
    Uploads
    1
    In je uvek ulaz out izlaz Iz miksete OUT u snagas IN je pavilno Snagas samo pojacava mali signal koji dolazi u njega

registrovani korisnik

Status
    Clan od:
    27.10.2015
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    0
    Thanks (Zahvalili se)
    0
    Downloads
    121
    Uploads
    1
    Ja sam koristio vise kutija i nije nikad bio problem samo gledaj da ukupan zbir oma ne bude manji od 4 oma sto manje oma to vece opterecenje za snagas

Pravila pisanja poruke

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati dodate fajlove
  • Ne možete uredjivati svoje postove
Back to Top