Registracija
+ Odgovori na temu
Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4
    registrovani korisnik

Status
    Clan od:
    31.01.2013
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    4
    Thanks (Zahvalili se)
    1
    Downloads
    56
    Uploads
    3

Poravnavanje jacine ritmova i boja

Pozdrav,

Imam Pa600 i trebao bi mali savjet cisto da ne idem u pogresnom smjeru. Znaci napravio sam neki svoj set od razlicitog materijala na internetu (ubacio ritmove i boje). Medjutim vecina boja i ritmova izlazi preglasno na razglas kako u u odnosu jedna na drugu tako i naspram fabrickih boja i ritmova. Koji je najbolji nacin da dovedem te boje i ritmove na neki volume koji je u skladu sa fabrickim? U kuci podesim sve ok i super, medjutim na razglas stvarno su prevelike oscilacije, nikad ne zna covjek koja ce boja dreknuti iznenada. Da li to odraditi na kompjuteru sa nekom vrstom softvera?

Ako moze neki savjet, bio bih zahvalan

registrovani korisnik

Status
    Clan od:
    26.11.2017
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    0
    Thanks (Zahvalili se)
    1
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Pa zar ne mozes da im poravnas svuk za svaki ritam i boju posebno? Udjes u mixer u sve posebno, nastelujes jacinu i sacuvas. Obelezis boju koju si nastelovao ili ritam i sacuvas na write (ili ako ima neka druga opcija za cuvanje) i obelezis performans za boju ili stayl za ritam i enter. I sacuvas zvuk. Tako mozes i tempo da sacuvas (zakljucas) za svaki ritam posebno, i onda klavijatura radi kako ti zelis. Ovo je samo pretpostavka da bi trebalo tako nisam nikad svirao na pa 600, radio sam nivelisanje na pa 900 drugaru i na taj nacin sam uspeo. Trebalo bi da imas u gornjem desnom cosku na displeju strelicu na dole, kad na nju kliknes (a ovamo si sve vec smanjio, pojacao, iznivelisao) treba da izadje write performans da sacuvas boju, write stayl da sacuvas ritam i write STS da sacucas singl tac odnosno u toj boji one varijante boja sto imas na 1 2 3 4 ispod displeja.
    Mozda i nisam u pravu, mozda ce se neko javiti ko bolje poznaje pa 600 od mene pa ti bolje objasniti. Probaj pa vidi opet...
    Poslednje uredjivanje od Profa : 30.11.2017 at 01:08

3. Thanks kasko se zahvalio za post
    registrovani korisnik

Status
    Clan od:
    31.01.2013
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    4
    Thanks (Zahvalili se)
    1
    Downloads
    56
    Uploads
    3
    Upravo sam tako i radio i poravnao sve boje i ritmove. I radi sasvim ok na klavijaturi. Medjutim kada klavijaturu povezem na razglas, e onda se pojedini instrumenti cuju nekoliko puta jace od recimo fabricke boje.

registrovani korisnik

Status
    Clan od:
    26.11.2017
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    0
    Thanks (Zahvalili se)
    1
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Onda ti izlazi iz klavijature ne rade dobro ili nesto u programu nije podeseno cim na razglas ne izlazi kao na svoje zvucnike. Opet predpostavljam.
    A sto ne bi probao na razglas da sve iznivelises? Prikacis je na ozvucenje negde kuci, nastelujes sve, sacuvas i da vidis stace da se desi?

Pravila pisanja poruke

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati dodate fajlove
  • Ne možete uredjivati svoje postove
Back to Top