Registracija
+ Odgovori na temu
Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4
    registrovani korisnik

Status
    Clan od:
    20.04.2014
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    3
    Thanks (Zahvalili se)
    0
    Downloads
    61
    Uploads
    0

Roland g800 flopy

Pozdrav svima!
    Pošto na ovom forumu ima dosta iskusnih ljudi i muzicara treba mi pomoć oko rolanda g800.
    naime crkao mi je flopy i a znate i sami kakva je situacija sa ovim rolandom kad se ugasi pa sad nemogu ucitati nista sa diskete.
    Ako neko ima ili zna nekog ko ima flopy nije bitno moze i polovan jer klavijaturu koristim samo za kućnu svirku.
    Čak sam kupio i onaj emulator međutim ne odgovara tek kasnije sam saznao da to i nije baš za sve klavijature isto i zato vas molim za pomoć.
    Znači ako neko ima bilo kakvo rešenje neka mi odgovori,ponudi,sprman sam na svaku opciju.
    Veliki pozdrav!

registrovani korisnik

Status
    Clan od:
    20.04.2014
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    3
    Thanks (Zahvalili se)
    0
    Downloads
    61
    Uploads
    0
    Samo da se izvinim svima postavio sam poruku u pogrešnu temu nadam se da neće biti problem jer neznam kako da
    je premjestim.Još jednom pozdrav!

registrovani korisnik

Status
    Clan od:
    26.02.2014
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    1
    Thanks (Zahvalili se)
    0
    Downloads
    114
    Uploads
    0
    Moras da trazis FDD iskljucivo za rolanda posto ti drugi nece raditi, FDD od korga ne prepoznaje cak ni sa nekog desktopa kolko sam cuo. Ali u svakom slucaju probaj da zamenis pa vidi mozda i uspe operacija... nije fdd skup. pozz

registrovani korisnik

Status
    Clan od:
    20.04.2014
    Hvala za Post
    Thanks (Zahvalio se)
    3
    Thanks (Zahvalili se)
    0
    Downloads
    61
    Uploads
    0
    Citiraj Originalno napisano od kawai Vidi poruku
    Pozdrav svima!
    Pošto na ovom forumu ima dosta iskusnih ljudi i muzicara treba mi pomoć oko rolanda g800.
    naime crkao mi je flopy i a znate i sami kakva je situacija sa ovim rolandom kad se ugasi pa sad nemogu ucitati nista sa diskete.
    Ako neko ima ili zna nekog ko ima flopy nije bitno moze i polovan jer klavijaturu koristim samo za kućnu svirku.
    Čak sam kupio i onaj emulator međutim ne odgovara tek kasnije sam saznao da to i nije baš za sve klavijature isto i zato vas molim za pomoć.
    Znači ako neko ima bilo kakvo rešenje neka mi odgovori,ponudi,sprman sam na svaku opciju.
    Veliki pozdrav!
    Još jednom pozdrav!
    Samo da se javim da sam riješio problem,naime kupio sam usb emulator i mogu reći da odlično
    funkcioniše.Nije više skup košta 27 eur. ima 99 flopy mjesta i radi dosta brzo.

Pravila pisanja poruke

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati dodate fajlove
  • Ne možete uredjivati svoje postove
Back to Top